Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

NANKANG 245/40R20 NS 20

Производител: Nankang
Код на продуктот: NANKANG
Type: S
Width: 245
Profile: 40
Diameter: 20.0
Speed: Y
Exterior Noise: 72
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: C
Load Index: 95
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 9.690,00 ден. 12.920,00 ден.

NANKANG 245/40R20 NS 20  95Y 

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: