Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

PIRELLI 175/65R14 P1 CINTURATO VERDE

Производител: Pirelli
Код на продуктот: PIRELLI
Type: S
Width: 175
Profile: 65
Diameter: 14.0
Speed: T
Exterior Noise: 69
Fuel Efficiency: C
Wet Grip: B
Load Index: 82
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 2.900,00 ден. 3.870,00 ден.

PIRELLI 175/65R14 P1 CINTURATO VERDE  82T

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: