Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

PIRELLI 185/60R15 P6 CINTURATO

Производител: Pirelli
Код на продуктот: PIRELLI
Type: S
Width: 185
Profile: 60
Diameter: 15.0
Speed: H
Exterior Noise: 71
Fuel Efficiency: F
Wet Grip: E
Load Index: 84
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 4.190,00 ден. 5.590,00 ден.

PIRELLI 185/60R15 P6 CINTURATO  84H

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: