Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

PIRELLI 195/65R15 P1 CINTURATO VERDE

Производител: Pirelli
Код на продуктот: PIRELLI
Type: S
Width: 195
Profile: 65
Diameter: 15.0
Speed: H
Exterior Noise: 69
Fuel Efficiency: C
Wet Grip: B
Load Index: 91
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 3.750,00 ден. 5.290,00 ден.

PIRELLI 195/65R15 P1 CINTURATO VERDE  91H

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: