Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

PIRELLI 235/45R17 P7 CINTURATO

Производител: Pirelli
Код на продуктот: PIRELLI
Type: S
Width: 235
Profile: 45
Diameter: 17.0
Speed: Y
Exterior Noise: 71
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: B
Load Index: 94
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 7.870,00 ден. 10.490,00 ден.

PIRELLI 235/45R17 P7 CINTURATO  94Y

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: