Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

PIRELLI 225/45R17 P7 CINTURATO

Производител: Pirelli
Код на продуктот: PIRELLI
Type: S
Width: 225
Profile: 45
Diameter: 17.0
Speed: Y
Exterior Noise: 71
Fuel Efficiency: F
Wet Grip: A
Load Index: 91
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 5.500,00 ден. 7.850,00 ден.

PIRELLI 225/45R17 P7 CINTURATO  91Y

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: