Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

Continental 175/65R14 TS800 82(T)

Производител: Continental
Код на продуктот: Continental 175/65R14 TS800 82(T)
Type: W
Width: 175
Profile: 65
Diameter: 14.0
Speed: T
Load Index: 82
R/D R
Достапност: In Stock
Малопродажна цена: 4.600,00 ден.
Цена: 3.450,00 ден.

Количина:

Повеќе детали
Овој продукт има минимална количина од 4

Continental 175/65R14 TS800 82(T)

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: