Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

NANKANG 235/65R17 SP-5

Производител: Nankang
Код на продуктот: NANKANG
Type: S
Width: 235
Profile: 65
Diameter: 17.0
Speed: V
Exterior Noise: 76
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: B
Reinforced: Yes
Load Index: 108
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 5.990,00 ден. 7.990,00 ден.

NANKANG 235/65R17 SP-5 108V

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: