Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

COOPER 235/65R17 ZEON 4XS SPORT

Производител: Cooper
Код на продуктот: COOPER
Type: S
Width: 235
Profile: 65
Diameter: 17.0
Speed: V
Exterior Noise: 70
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: C
Load Index: 104
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 8.500,00 ден. 11.380,00 ден.

COOPER 235/65R17 ZEON 4XS SPORT 104V

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: