Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

NANKANG 275/40R20 AS-1

Производител: Nankang
Код на продуктот: NANKANG
Type: S
Width: 275
Profile: 40
Diameter: 20.0
Speed: Y
Exterior Noise: 74
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: C
Reinforced: Yes
Load Index: 106
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 10.150,00 ден. 13.530,00 ден.

NANKANG 275/40R20 AS-1  106Y XL

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: