Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

NANKANG 275/45R20 SP-7

Производител: Nankang
Код на продуктот: NANKANG
Type: S
Width: 275
Profile: 45
Diameter: 20.0
Speed: H
Exterior Noise: 72
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: B
Reinforced: Yes
Load Index: 110
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 9.690,00 ден. 12.920,00 ден.

NANKANG 275/45R20 SP-7  110H XL

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: