Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

COOPER 225/75R16 DISCOVERER STT pro

Производител: Cooper
Код на продуктот: NANKANG
Type: A
Width: 225
Profile: 75
Diameter: 16.0
Speed: Q
Exterior Noise: 74
Fuel Efficiency: G
Wet Grip: C
Load Index: 115
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 8.750,00 ден. 12.980,00 ден.

COOPER 225/75R16  DISCOVERER  STT pro 115Q

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: