Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

MICHELIN 225/60R18 LATTITUDE SPORT

Производител: Michelin
Код на продуктот: MICHELIN
Type: S
Width: 225
Profile: 60
Diameter: 18.0
Speed:
R/D R
Достапност: In Stock
Цена: 10.750,00 ден. 14.940,00 ден.

MICHELIN 225/60R18 LATTITUDE SPORT

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: