Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

MENTOR 175/70R13 M200 M+S

Производител: Mentor
Код на продуктот: MENTOR
Type: W
Width: 175
Profile: 70
Diameter: 13.0
Speed: T
Load Index: 82
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 1.875,00 ден. 2.770,00 ден.

MENTOR 175/70R13 M200 M+S 82T

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: