Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

MENTOR 185/65R14 M200 M+S

Производител: Mentor
Код на продуктот: MENTOR
Type: W
Width: 185
Profile: 65
Diameter: 14.0
Speed: T
Load Index: 86
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 1.950,00 ден. 3.260,00 ден.

MENTOR 185/65R14 M200 M+S 86T

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: