Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

MENTOR 155/80R13 M200 M+S

Производител: Mentor
Код на продуктот: MENTOR
Type: W
Width: 155
Profile: 80
Diameter: 13.0
Speed: T
Load Index: 79
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 1.700,00 ден. 2.550,00 ден.

MENTOR 155/80R13 M200 M+S  79T

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: