Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

SAVA 155/65R13 ESKIMO S3

Производител: Sava
Код на продуктот: SAVA
Type: W
Width: 155
Profile: 65
Diameter: 13.0
Speed: Q
Load Index: 73
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 2.250,00 ден. 2.980,00 ден.

SAVA 155/65R13 ESKIMO S3  73Q

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: