Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

SAVA 195/65R15 ESKIMO S3

Производител: Sava
Код на продуктот: SAVA
Type: W
Width: 195
Profile: 65
Diameter: 15.0
Speed: T
Load Index: 91
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 2.800,00 ден. 4.650,00 ден.

SAVA 195/65R15 ESKIMO S3  91T

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: