Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

SAVA 205/55R16 ESKIMO HP2

Производител: Sava
Код на продуктот: SAVA
Type: W
Width: 205
Profile: 55
Diameter: 16.0
Speed: H
Load Index: 91
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 3.500,00 ден. 5.450,00 ден.

SAVA 205/55R16 ESKIMO HP2 91H

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: