Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

SAVA 225/40R18 ESKIMO HP2

Производител: Sava
Код на продуктот: SAVA
Type: W
Width: 225
Profile: 40
Diameter: 18.0
Speed: V
Reinforced: Yes
Load Index: 92
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 5.390,00 ден. 7.700,00 ден.

SAVA 225/40R18 ESKIMO HP2 92V XL

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: