Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

ТИГАР 185/65Р14 ВИНТЕР 1

Производител: Tigar
Код на продуктот: TIGAR
Type: W
Width: 185
Profile: 65
Diameter: 14.0
Speed: T
Load Index: 86
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 2.590,00 ден. 3.460,00 ден.

ТИГАР 185/65Р14 ВИНТЕР 1 86Т

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: