Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

ТИГАР 175/70Р14 ВИНТЕР 1

Производител: Tigar
Код на продуктот: TIGAR
Type: W
Width: 175
Profile: 70
Diameter: 14.0
Speed: T
Load Index: 84
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 2.300,00 ден. 3.070,00 ден.

ТИГАР 175/70Р14 ВИНТЕР 1  84Т

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: