Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

ТИГАР 155/80Р13 ВИНТЕР 1

Производител: Tigar
Код на продуктот: TIGAR
Type: W
Width: 155
Profile: 80
Diameter: 13.0
Speed: Q
Load Index: 75
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 2.130,00 ден. 2.890,00 ден.

ТИГАР 155/80Р13 ВИНТЕР 1 75Q

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: