Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

TIGAR 195/65R15 WINTER

Производител: Tigar
Код на продуктот: TIGAR
Type: W
Width: 195
Profile: 65
Diameter: 15.0
Speed: T
Reinforced: Yes
Load Index: 95
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 2.550,00 ден. 3.690,00 ден.

TIGAR 195/65R15 WINTER  95T XL

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: