Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

TIGAR 185/60R15 WINTER 1

Производител: Tigar
Код на продуктот: TIGAR
Type: W
Width: 185
Profile: 60
Diameter: 15.0
Speed: T
Reinforced: Yes
Load Index: 88
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 2.700,00 ден. 3.620,00 ден.

TIGAR 185/60R15 WINTER 1 88T XL

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: