Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

TIGAR 205/60R16 WINTER 1

Производител: Tigar
Код на продуктот: TIGAR
Type: W
Width: 205
Profile: 60
Diameter: 16.0
Speed: H
Load Index: 92
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 3.690,00 ден. 4.920,00 ден.

TIGAR 205/60R16  WINTER 1 92H

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: