Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

TIGAR 215/60R16 WINTER 1

Производител: Tigar
Код на продуктот: TIGAR
Type: W
Width: 215
Profile: 60
Diameter: 16.0
Speed: 99H
Reinforced: Yes
Load Index: 99
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 3.690,00 ден. 5.040,00 ден.

TIGAR 215/60R16  WINTER 1  99H XL

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: