Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

TIGAR 195/55E15 WINTER 1

Производител: Tigar
Код на продуктот: TIGAR
Type: W
Width: 195
Profile: 55
Diameter: 15.0
Speed: H
Load Index: 85
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 3.050,00 ден. 4.060,00 ден.

TIGAR 195/55E15  WINTER 1  85H

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: