Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

STARFIRE 165/70R13 W200

Производител: Starfire
Код на продуктот: STARFIRE
Type: W
Width: 165
Profile: 70
Diameter: 13.0
Speed: T
Load Index: 79
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 1.910,00 ден. 2.550,00 ден.

STARFIRE 165/70R13 W200 79T

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: