Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

STARFIRE 175/70R14 W200

Производител: Starfire
Код на продуктот: STARFIRE
Type: W
Width: 175
Profile: 70
Diameter: 14.0
Speed: T
Load Index: 84
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 2.100,00 ден. 2.920,00 ден.

STARFIRE 175/70R14 W200 84T

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: