Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

STARFIRE 215/65R16 W200

Производител: Starfire
Код на продуктот: STARFIRE
Type: W
Width: 215
Profile: 65
Diameter: 16.0
Speed: H
Load Index: 98
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 4.000,00 ден. 5.840,00 ден.

STARFIRE 215/65R16  W200  98H

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: