Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

NANKANG 205/45R16 SV-2

Производител: Nankang
Код на продуктот: NANKANG
Type: W
Width: 205
Profile: 45
Diameter: 16.0
Speed: H
Load Index: 87
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 4.850,00 ден. 6.460,00 ден.

NANKANG 205/45R16 SV-2  77T

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: