Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

NANKANG 195/50R15 SV-2

Производител: Nankang
Код на продуктот: NANKANG
Type: W
Width: 195
Profile: 50
Diameter: 15.0
Speed: H
Reinforced: Yes
Load Index: 86
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 2.750,00 ден. 3.690,00 ден.

NANKANG 195/50R15 SV-2  86H

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: