Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

NANKANG 235/45R17 SV-2

Производител: Nankang
Код на продуктот: NANKANG
Type: W
Width: 235
Profile: 45
Diameter: 17.0
Speed: V
Reinforced: Yes
Load Index: 97
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 5.990,00 ден. 7.990,00 ден.

NANKANG 235/45R17 SV-2 97V

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: