Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

NANKANG 245/45R17 SV-2

Производител: Nankang
Код на продуктот: NANKANG
Type: W
Width: 245
Profile: 45
Diameter: 17.0
Speed: V
Reinforced: Yes
Load Index: 99
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 6.400,00 ден. 9.220,00 ден.

NANKANG 245/45R17 SV-2  99V

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: