Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

NANKANG 245/50R18 SV-55

Производител: Nankang
Код на продуктот: NANKANG
Type: W
Width: 245
Profile: 50
Diameter: 18.0
Speed: V
Reinforced: Yes
Load Index: 104
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 8.300,00 ден. 11.070,00 ден.

NANKANG 245/50R18 SV-55  104V

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: