Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

NANKANG 225/60R16 SV -2

Производител: Nankang
Код на продуктот: NANKANG
Type: W
Width: 225
Profile: 60
Diameter: 16.0
Speed: H
Load Index: 98
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 5.070,00 ден. 6.760,00 ден.

NANKANG 225/60R16 SV -2  98H

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: