Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

NANKANG 235/45R18 SV-2

Производител: Nankang
Код на продуктот: NANKANG
Type: W
Width: 235
Profile: 45
Diameter: 18.0
Speed: V
Load Index: 98
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 7.840,00 ден. 10.450,00 ден.

NANKANG 235/45R18 SV-2  98V

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: