Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

NANKANG 255/45R18 SV-55

Производител: Nankang
Код на продуктот: NANKANG
Type: W
Width: 255
Profile: 45
Diameter: 18.0
Speed: V
Load Index: 103
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 8.990,00 ден. 11.990,00 ден.

NANKANG 255/45R18 SV-55 103V

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: