Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

NANKANG 255/40R19 SV-55

Производител: Nankang
Код на продуктот: NANKANG
Type: W
Width: 255
Profile: 40
Diameter: 19.0
Speed: V
Load Index: 100
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 9.680,00 ден. 12.910,00 ден.

NANKANG 255/40R19 SV-55  100V

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: