Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

CONTINENTAL 195/65R15 TS-850

Производител: Continental
Код на продуктот: CONTINENTAL
Type: W
Width: 195
Profile: 65
Diameter: 15.0
Speed: T
Load Index: 91
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 4.050,00 ден. 5.410,00 ден.

CONTINENTAL 195/65R15 TS-850  91T

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: