Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

MICHELIN 205/55R16 ALPIN 6

Производител: Michelin
Код на продуктот: MICHELIN
Type: W
Width: 205
Profile: 55
Diameter: 16.0
Speed: T
Load Index: 91
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 6.250,00 ден. 9.290,00 ден.

MICHELIN 205/55R16 ALPIN 6  91T

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: