Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

CONTINENTAL 225/45R17 TS-830P

Производител: Continental
Код на продуктот: CONTINENTAL
Type: W
Width: 225
Profile: 45
Diameter: 17.0
Speed: H
Load Index: 91
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 9.690,00 ден. 12.920,00 ден.

CONTINENTAL 225/45R17 TS-830P  91H

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: