Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

PIRELLI 225/45R17 WINTER SOTTO ZERO S3

Производител: Pirelli
Код на продуктот: PIRELLI
Type: W
Width: 225
Profile: 45
Diameter: 17.0
Speed: H
Load Index: 91
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 10.190,00 ден. 13.590,00 ден.

PIRELLI 225/45R17 WINTER SOTTO ZERO S3  91H

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: