Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

MICHELIN 245/45R17 PILOT SPORT 4

Производител: Michelin
Код на продуктот: MICHELIN
Type: S
Width: 245
Profile: 45
Diameter: 17.0
Speed: Y
Reinforced: Yes
Load Index: 99
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 11.800,00 ден. 15.740,00 ден.

MICHELIN 245/45R17 PILOT SPORT 4 99Y XL

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: