Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

DUNLOP 205/55R16 SPORTMAXX RT

Производител: Dunlop
Код на продуктот: DUNLOP
Type: S
Width: 205
Profile: 55
Diameter: 16.0
Speed: Y
Exterior Noise: 67
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: A
Load Index: 91
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 4.875,00 ден. 6.500,00 ден.

DUNLOP 205/55R16 SPORTMAXX RT  91Y

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: