Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

STARFIRE 185/65R14 RSC 2.0

Производител: Starfire
Код на продуктот: STARFIRE
Type: S
Width: 185
Profile: 65
Diameter: 14.0
Speed: H
Exterior Noise: 69
Fuel Efficiency: F
Wet Grip: C
Load Index: 86
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 2.200,00 ден. 3.140,00 ден.

STARFIRE 185/65R14 RSC 2.0 86H

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: