Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

NANKANG 205/55R16 N-607+

Производител: Nankang
Код на продуктот: NANKANG
Type: A
Width: 205
Profile: 55
Diameter: 16.0
Speed:
Reinforced: Yes
Load Index: 94
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 3.200,00 ден. 4.610,00 ден.

NANKANG 205/55R16 N-607+ 94V XL

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: