Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

KELLY 195/65R15 WINTER HP

Производител: Kelly
Код на продуктот: KELLY
Type: W
Width: 195
Profile: 65
Diameter: 15.0
Speed: H
Load Index: 91
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 2.600,00 ден. 3.750,00 ден.

KELLY 195/65R15 WINTER HP 91H

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: