Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

NANKANG 135/80R12 AS1

Производител: Nankang
Код на продуктот: NANKANG
Type: S
Width: 135
Profile: 80
Diameter: 12.0
Speed: T
Load Index: 69
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 1.600,00 ден. 2.500,00 ден.

NANKANG 135/80R12 AS1 

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: